Ettevõttest

Küsi personaalset pakkumist!

(+372) 6141468

ETTEVÕTTEST

Tegutseme raamatupidamise ning finantsanalüüsi alal aastast 2000.

Eestis esimesena hakkasime pakkuma e-raamatupidamise teenust, mis praegu moodustab meie portfellist 95%. Turuosa lubab meil kuuluda Eesti olulisemate tegijate hulka.

Väidame, et korras raamatupidamine näitab iga ettevõtte senist käekäiku ning loob pildi homsetest võimalustest. Veel väidame, et raamatupidamise teenuse hind on odavam kui oma raamatupidaja palkamine.

Igaüks meist tegeleb oma igapäevaste kulude ja tulude arvestamisega ning oma võimaluste välja selgitamisega. Nii on ka ettevõtte raamatupidamine mitte ainult numbrite jada, vaid pidev ja hea ülevaade ettevõtte käekäigust, tuludest ja kuludest ning võimalustest. Korras raamatupidamine näitab ettevõtte seniseid arenguid ja loob õige pildi homsetest võimalustest.

Meist on abi:

Ettevõtte raamatupidamise korraldamisel
Finantsandmete analüüsimisel
Raamatupidamise seadusandlusega kooskõlla viimisel
Raamatupidamisarvestuse sisseseadmisel ja algbilansi koostamisel
Raamatupidamise sise-eeskirjade koostamisel
Raamatupidamissüsteemi ümberkorraldamisel
Probleemide analüüsimisel ja lahendamisel

Oleme loonud oma ettevõtte usaldusväärse ja kliendi kasule orienteeritud raamatupidamisteenuse pakkumiseks. Meie kliendina võite olla kindlad, et oleme teile lojaalsed nii headel kui ka kehvematel aegadel ning pakume omapoolseid lahendusi äriedu suurendamiseks.

Mugavust ja turvatunnet suurendab ka see, et igapäevaselt saate meie firmas ajada asju kindla inimesega, kes on kursis teie firma käekäigu ja spetsiifikaga.

Loodame teile olla kasulikud partnerid ning professionaalse raamatupidamisarvestuse ja finantsanalüüsiga anda oma panuse teie firma arengusse ja edusse.

Missioon

Meie missioon on pakkuda paberivaba finantsteenust reaalajas, keskendudes alati kliendi vajadustele. Five raamatupidamisbüroo trumbid on usaldusväärsus, operatiivsus, mõistlikkus, asjatundlik meeskond.

Visioon

Meie visioon on olla maailmatasemel raamatupidamisfirma, kes tagab oma partneritele kindluse ning meelerahu.

Küsi personaalset pakkumist!

(+372) 6141468